טיפולי אנטי אייג'ינג

תא לחץ » טיפולי אנטי אייג'ינג

להישאר צעיר לנצח

תעשיית היופי והאנטי-אייג'ינג והרצון של כולנו להישאר צעירים לנצח ,מביאים את החוקרים לחפש עוד ועוד דרכים חדשות לענות של דרישות השוק ההולכות וגוברות בנושא. מעבר לטיפולים הקוסמטיים והאסתטיים המוכרים נוספים תדיר עוד ועוד טיפולים חדשניים כגון טיפולים הורמונליים וטיפולים בחמצן טהור כשהמטרה של כולם היא שמירה על גוף צעיר ומראה בריא.
קיימים טיפולים של החדרת חמצן דרך העור (פעפוע) וטיפולים בנשימת חמצן ישירות לריאות. בניגוד לפעפוע חמצן דרך שכבת העור החיצונית המשמש למטרות קוסמטיות בלבד, טיפולי חמצן בתא לחץ עובדים על עיקרון שונה. בטיפולים אלו נושמים המטופלים חמצן בלחץ גבוה החודר לריאות ומועבר על ידי מערכת הדם לכל התאים, בהם גם תאי העור והרקמות השונות. טיפול זה הינו בהגדרה רפואי אם כי בשנים האחרונות הולכת ותופסת תאוצה מגמה חדשה ובולטת להשתמש בחמצן טהור גם לשמירה, חידוש ומיצוק עור הפנים. טיפול בחמצן לצרכים אלו, מעבר להיותו חדשני הוא גם פורץ דרך כיוון שהשפעתו רחבה יותר וכוללת גם שמירה ותחזוקה של הגוף ולא רק של עור הפנים.

טיפול בתא לחץ מבטיח עור צעיר ומוצק, האומנם?

כיוון שכל התאים בגופינו זקוקים לחמצן, טיפול בתא לחץ הוא טיפול כוללני ובעל השפעה על כל מערכות הגוף ואינו טיפול נקודתי המתרכז בעור הפנים בלבד, זאת בהשוואה לטיפולים קוסמטיים סטנדרטיים ולניתוחי מתיחת פנים. בכך הוא מהווה טיפול ייחודי ובעל מגוון רחב של יתרונות על פני טיפולים אחרים.
מלבד השימוש בו כאמצעי ריפוי למחלות שונות, הטיפול בחמצן בלחץ גבוה (חמצן היפרברי) הוא כיום גם טיפול אנטי אייג'ינג מוביל, המאפשר את חידוש הרקמות ומביא להגברה בייצור הקולגן, לחידוש תאים וליצירת כלי דם חדשים. תהליכים אלו תורמים כולם להצערת העור (צעיר), שמירתו ומיצוקו.

יכולתו המופלאה של החמצן הרווי להילחם ברדיקלים החופשיים.

דברים רבים עשויים להשפיע על תהליך ההזדקנות של העור והגוף והם כוללים תזונה לקויה, צריכת מזון מתועש, השמנה, עישון, צריכת אלכוהול, מתחים ולחצים וכמובן חוסר פעילות גופנית. קיימים גורמים נוספים איתם אנו נאלצים להתמודד בחיי היום יום שלנו והם לא בהכרח בשליטתנו, כגון: זיהום אויר, מוצרים או תנאי עבודה שחסרה בהם הנדסת אנוש. כמו כן משפיעים עלינו גם קרינה, רעלים, מתכות כבדות ועוד חומרים שאנו נושמים או שנמצאים בסביבתנו ואנו נחשפים אליהם ללא הגנה. כל אלו הם גורמים העשויים לגרום להאצת תהליכי ההזדקנות של הגוף והעור.
לטיפול בתא לחץ השפעה חסרת תקדים על יכולתו של הגוף לשמר את עצמו ולמנוע הזדקנות מוקדמת. הגוף, בזכות החמצן הטהור המציף אותו, מפתח יכולת מופלאה לנקות את עצמו מהרעלים והזיהומים וזאת ללא שימוש בחומרים חיצוניים וללא טיפולים פולשניים. במהלך הטיפול הגוף מסנן מתוכו מתכות כבדות, מחזק את מערכות ההגנה נוגדות החמצון של הגוף, מסלק רדיקלים חופשיים מזיקים (השפעה נוגדת חמצון) ומסייע בנטרול רעלנים מזיקים בתאים, ברקמות ובדם. כל אלו מביאים לשיפור מהותי באלסטיות של העור, ובכך נשמר מראה צעיר וחיוני יותר.

השפעתו המוכחת של הטיפול בנשימת חמצן על תהליכי ההזדקנות של מערכות הגוף.

גופנו מורכב ממערכות רבות המגיעות לשיא בשלותן בתקופות שונות בחיים. מערכת החיסון, לדוגמה, ערוכה להתמודד עם מחלות זיהומיות באופן המיטבי ביותר החל מגיל שנתיים והולכת ומתחזקת בעשרות השנים שלאחר מכן. לאחר מכן, המערכת הולכת ונחלשת ויכולתה להגן עלינו בפני מחלות וזיהומים הולכת ופוחתת משמעותית. כך קורה גם עם מערכות אחרות בגוף כגון מערכת התנועה, מערכות הראיה והשמיעה ומערכת השלד.
בעת שהחמצן המומס בדם חודר לתאים מתרחשים בגוף מספר תהליכים פיזיולוגיים נוספים, בהם: זירוז בניית עצם, יצירת תאי דם לבנים רבים חדשים וכן יצירת והתמיינות תאי גזע חדשים . כולם תורמים ומסייעים לחיזוק הגוף, למניעת מחלות, להקלה במקרים של מחלות ניווניות כגון אלצהיימר ופרקינסון ואף פועלים לחידוש רקמות במוח.

חמצן בלחץ גבוה להפחתת לחצים ומתחים

מעבר להיבטים האסתטיים התורמים למראה צעיר והתהליכים הפיזיולוגיים המסייעים לשמירה על גוף בריא, לטיפול בחמצן בלחץ גבוה החודר לתאי הגוף במהלך שהות בתא לחץ, השפעה על היכולות הקוגניטיביות ואף על התחושות הנפשיות של המטופל. מטופלים בתא לחץ חווים תחושות של חידוש אנרגיות, רוגע והרפייה, הפחתה במתחים וחרדות וכן שיפור בחדות החשיבה והזיכרון.

טיפול בתא לחץ לעשירים בלבד? כבר לא.

טיפול בתא לחץ מאושר בארץ כהתוויה רפואית במקרים שבהם הוא עשוי לשמש כטיפול חירום מציל חיים כמו במקרה של שאיפת חמצן ובמקרים של בעיות רפואיות שהוכחו כמגיבות לטיפול בחמצן בצורה מיטבית בעוד שיכולת הטיפול הקונבנציונלי בהם הייתה מוגבלת.
עם זאת, ניתן לבצע טיפולים בתא לחץ גם למטרות טיפולים קוסמטיים ואסתטיים. אם בעבר נחשב טיפול זה כטיפול לעשירים בלבד, היום זו נחלת העבר.
במרכז הרפואי באתונה ניתן לרכוש סדרת טיפולים למטרות שימור ואנטי אייג'ינג במחיר השווה לכל נפש.

לסיכום

מחקרים שבוצעו בעבר ובחנו את יעילותם של טיפולים בתא לחץ במקרים בהם נדרש חידוש רקמות ותאים, כמו במקרים של השתלות עור, כוויות ורקמות שנפגעו כתוצאה מטיפולי הקרנות הראו תוצאות משביעות רצון במידה ניכרת. מכאן, לא היה רחוק היום שטיפולים אלו יאומצו גם על ידי המעוניינים בביצוע פעולות אנטי אייגי'נג לשימור העור והגוף.
כולנו חולמים להישאר צעירים ובריאים לנצח ורובנו מוכנים לעשות הרבה כדי לגרום לזה לקרות. אנו צרכנים של מוצרי קוסמטיקה וטיפולים אסתטיים יקרים ולא בהכרח יעילים ולפעמים אנו לא בוחלים בביצוע תהליכים חודרניים ואף בסכין המנתחים. חלק גדול מהבריאות היא בידיים שלנו וזאת אם נקפיד לאכול נכון, לישון מספיק, להתעמל, לא לעשן ולא לצרוך אלכוהול בכמויות מופרזות. עם זאת קיימים גורמים רבים שאינם בשליטתנו וכמובן גורם הגיל שכולם גורמים להאצת תהליכי הזיקנה. עבור כל אלו הטיפול בתא לחץ הינו נותן מענה חדשני ופורץ דרך המספק פתרון מקיף הן לצרכים האסתטיים של שמירה על עור מתוח, בוהק וגמיש, והן לצרכים הבריאותיים והנפשיים שלנו שחשובים לאיכות חיים תקינה וכוללים גוף בריא ומוח צלול.

WhatsApp פנה אלינו ב Whatsapp

לקביעת תור בזמינות מיידית מלא פרטים

* אנו שומרים על פרטיותך, לעולם לא נעביר את פרטיך.